Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

MODERNIZACJA INSTALACJI, DORADZTWO, FINANSOWANIE

 

Przez cały okres działalności  staramy się zaszczepić we współpracujących firmach konieczność oszczędzania energii. W powierzonych nam do eksploatacji kotłowniach i wymiennikowniach staraliśmy się wprowadzić układy sterowanie i automatyki umożliwiające mniejsze zużycie paliwa lub energii.                                                                            

Przy okazji wykonywania audytów energetycznych budynków staramy się przekonać zleceniodawców do nie tylko ocieplenia ścian ale również modernizacji instalacji grzewczych. Zdarza się i tak, że efekty z modernizacji ogrzewania znacznie przewyższają efekty z ocieplenia.
W przypadkach braku środków finansowych na przeprowadzenie modernizacji obiektu udzielamy pomocy w pozyskaniu zewnętrznego źródła finansowania lub bierzemy udział w finansowaniu w formule ESCO


ESCO – Energy Saving Company


Firma oferująca kompleksowe profesjonalne usługi w zakresie szeroko pojętej energetyki, gwarantująca potencjalnym klientom oszczędności energii i zmniejszenie ponoszonych z jej tytułu kosztów. Firmy tego typu realizują kompleksowe usługi w zakresie gospodarowania energią w oparciu o kontrakty wykonawcze (umowy ESCO) i  udzielają gwarancji uzyskania oszczędności.
Idea kontraktu ESCO jest prosta: firma ESCO inwestuje swoje środki finansowe w majątek Klienta poprzez wykonanie inwestycji związanych  z obniżeniem energii. Z reguły inwestycja spłaca się „sama” z uzyskanych oszczędności..
Klientami są użytkownicy z przestarzałym system, nie posiadający środków na modernizację i zmuszeni do ponoszenie wysokich kosztów związanych z eksploatacją takich systemów, gdyż nie stać ich na sfinansowanie modernizacji lub nie zdają sobie sprawy z możliwości takiej modernizacji (nie są fachowcami  w dziedzinie racjonalizacji zużycia energii.


W celu poszerzenia wiadomości na powyższe tematy lub zamówienia usługi prosimy wypełnić poniższy formularz lub zadzwonić na nr  502 300 446.

Pola oznaczone * są wymagane.

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?